Mérlegképes könyvelő állásajánlat

Társaságunk a Global Tax-Office Kft. Kecskeméten működő, több mint 15 éves múlttal rendelkező, könyvelő és adótanácsadó iroda, mely magyar és külföldi tulajdonú gazdasági és non-profit szervezetek részére nyújt számviteli és adójogi szolgáltatást.

Kecskeméti irodánkba keressük új munkatársunkat tapasztalt és motivált szakember személyében

 Mérlegképes könyvelő

pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfeleink teljes körű könyvvezetése (főkönyvi és analitikus könyvelés – kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése)
  • Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
  • Mérleg- és eredménykimutatások elkészítése
  • Adóbevallások, statisztikai és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel írásban és szóban egyaránt
  • Könyvvizsgálatokon való közreműködés

Elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Naprakész szakmai ismeretek az adózási és számviteli jogszabályok területén
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • könyvelő irodában szerzett szakmai gyakorlat
  • adótanácsadói végzettség
  • angol nyelvtudás
  • tapasztalat bérszámfejtés és munkaügy területén

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség és szakmai továbbképzések
  • biztos, kiszámítható munkahely
  • kellemes munkahelyi környezet és fiatalos, barátságos csapat

Ha úgy érzed megfelelsz a fenti elvárásoknak és szeretnél részt venni egy fejlődő cég mindennapjaiban, akkor küldd el az önéletrajzodat és kísérőleveled fizetési igény megjelölésével a job@gto.hu e-mail címre.

Köszönjük érdeklődésed és várjuk jelentkezésedet!

Comments are closed.